A hétvégi Formula 1-es Magyar Nagydíjra a magyar válogatott kapusa és korábbi védője is kilátogatott.
Ezúttal is rengeteg közszereplőt, többek között Brad Pitt hollywoodi színészcsillagot is vendégül látta a Hungaroring, de több, a magyar futballban közreműködő személyiség is kilátogatott a Magyar Nagydíjra.
Így tett a magyar válogatott kapusa, Gulácsi Péter is, aki feleségével töltött el egy remek hétvégét Mogyoródon a nyári pihenője hajrájában, a lipcsei klubcsapatát is támogató Red Bull vendégeként.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
De szintén kint járt a versenyen Juhász Roland, a magyar nemzeti csapat korábbi remek védője, és párja, a modellként és televíziósként is sikeres Lipcsei Betta is.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Átigazolások
Ajánlatokat kapott
Szergej Rebrov
Ahmed Ragab újságíró szerint Szergej Rebrov ismét az Egyesült Arab Emírségekben folytathatja edzői pályafutását.
Megvan az utódja
Babos Gábor
Új fejezet kezdődik a Hollandiában élő Babos Gábor kapusedzői karrierjében, miután a közelmúltban távozott a NAC Bredától.
Szögre akasztotta a stoplist
Marco Djuricin
A Ferencváros korábbi játékosa 33 évesen döntött úgy, hogy befejezi profi labdarúgó-pályafutását.