Fotó: instagram.com/borkabuzsik

Ennél aranyosabb képet ma biztosan nem látsz: Így szurkolt Szoboszlai kislánya és felesége az Anfielden - fotó

Szoboszlai Dominik kislánya is ott volt a Liverpool meccsén.
Csakfoci.hu 2025. október 20., hétfő 18:02
Fotó: instagram.com/borkabuzsik
Szoboszlai Dominik kislánya is ott volt a Liverpool meccsén.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. október 20., hétfő 18:02
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Szoboszlai Dominik felesége, Buzsik Borka az Instagram-oldalán 24 órán keresztül elérhető történetében tett közzé egy cuki fényképet, amiről kiderül, hogy a kislányukkal együtt szurkolt a Liverpool vasárnapi bajnokiján.

A fiatal párnak augusztusban született meg a kislányuk, akiről eddig érthető módon nagyon kevés információt és képet tettek közzé a magánéletük védelme érdekében.

Mint ismert, a címvédő Liverpool ismét kikapott a Premier League-ben: Szoboszlai és Kerkez Milos csapata a 8. forduló vasárnap esti mérkőzésén az ősi rivális Manchester Uniteddel szemben maradt alul meglepetésre, ráadásul hazai pályán.


Fotó: instagram.com/borkabuzsik
Olvastad már?
Kerkez kíméletlen kritikát kapott a Liverpool legfájdalmasabb veresége után: "Hatalmas hiányosságai vannak, itt az ideje, hogy..."
Így értékelték a liverpooli lapok és szurkolói oldalak a két magyar válogatott játékos teljesítményét a Manchester United elleni rangadó után.
Elolvasom
Átigazolások
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Gyirmót
Többen is érkezhetnek
Medgyes Sinan, Sajbán Máté és Novák Csanád is az NB II újoncánál, a Gyirmótnál folytathatja pályafutását. (kisalfold.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz