Egy külföldi szurkoló a Google-térképpel találta meg Magyarországon a csatárlegendát - fotó

Egy Feyenoord-szurkoló, aki Tatabányától nem messze nyaralt Magyarországon, egy, az ESPN csatornáján futott és a holland klubról szóló dokumentumfilm alapján jött rá, hogy nagyon közel van a Feyenoord-legenda, Kiprich József otthonához.
Csakfoci.hu 2023. augusztus 11., péntek 17:21
Egy Feyenoord-szurkoló, aki Tatabányától nem messze nyaralt Magyarországon, egy, az ESPN csatornáján futott és a holland klubról szóló dokumentumfilm alapján jött rá, hogy nagyon közel van a Feyenoord-legenda, Kiprich József otthonához.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. augusztus 11., péntek 17:21

A jogtanácsosként dolgozó Alexander Verbruggen "elővette" a Google Maps-et és néhány felvételt a fentebb említett dokumentumfilmből, majd ez alapján meg is találta a rotterdami klub egykori közönségkedvenc csatára, a magyar Kiprich József otthonát.

A "nyomozás" eredménye egy közös fotó lett (családostul) a Feyenoord volt kiválóságával.

"Mit tesz egy Feyenoord-szurkoló, ha kiderül, hogy a nyaralásának helyszíne csak 10 percre van Tatabányától? Természetesen megkeresi a "varázslót"! A dokumentumfilm, a Google Earth és a streetview segítségével gyerekjáték volt megtalálni a Feyenoord ikonját!" - írta a Twitteren a holland drukker.

Átigazolások
Légiósok / Ferencváros
Lisztes Krisztián
Egy frankfurti lap szerint Lisztes Krisztián németországi jövője is tét lehet a Ferencvárosnál eltöltött kölcsönidőszaka alatt.
Légiósok
Gulácsi nagy riválisa távozhat
Ha hosszabbít Gulácsi Péterrel az RB Leipzig, belga kapusriválisa valószínűleg távozik a német csapattól a Sky szerint.
Ajka
Az edző után a klubvezetőt is leváltották
Bujtor Balázs lett az FC Ajka Kft. új ügyvezetője, aki Soós Imrét váltja a poszton.
Tovább az összes átigazoláshoz