Fotó: Getty Images

A Real sztárja a parkolóban ütötte meg ellenfelét a hétvégi bajnoki után - a sértett feljelentést tesz

Sajtóhírek szerint Federico Valverde megütötte Álex Baenát a Real Madrid-Villarreal (2-3) mérkőzést követően, mert Baena állítólag gusztustalan megjegyzést tett Valverde születendő gyermekére.
Csakfoci.hu 2023. április 10., hétfő 17:33
Fotó: Getty Images
Sajtóhírek szerint Federico Valverde megütötte Álex Baenát a Real Madrid-Villarreal (2-3) mérkőzést követően, mert Baena állítólag gusztustalan megjegyzést tett Valverde születendő gyermekére.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. április 10., hétfő 17:33

Szombaton a Villarreal 3-2-s győzelmet aratott a Santiago Bernabéuban a Real Madrid ellen, így az 5. helyre lépett előre a tabellán. A The Sun arról számolt be, hogy a lefújást követően Federico Valverde (Real Madrid) a parkolóban megvárta, és ott megütötte Álex Baenát (Villarreal).

Valverde azzal indokolta cselekedetét, hogy Baena gyomorforgató megjegyzést tett születendő gyermekére, még a két csapat januári Copa del Rey-összecsapásán. A 21 éves Baena már Instagram-oldalán elítélte Valverdét, és tagadta az ellene felhozott vádakat.

Mina Bonino, Valverde várandós párja még januárban kapta azt a diagnózist az orvosoktól, hogy elvetélt. A család közel két hónapot várt az eredményekre, amik kimutatták, hogy a magzat szerencsére jól van. A párnak egyébként már van egy közös fia, Benicio, aki 2020 februárjában született.

A Villarreal közleményben tudatta, hogy Baena feljelentést tesz, ők pedig támogatják benne. Baena elmondása szerint akkor vonja vissza a feljelentést, ha Valverde beismeri; nem mondott ilyet a születendő gyermekéről.

 

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Fede Valverde (@fedevalverde) által megosztott bejegyzés

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Mina Bonino (@minabonino) által megosztott bejegyzés

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Mina Bonino (@minabonino) által megosztott bejegyzés

Neked ajánljuk
Átigazolások
Diósgyőr
Ismet légiós az orvosin
Sikerrel zárultak a tárgyalások a DVTK és a ZTE között a zalaiak támadója, Yohan Croizet ügyében, és a 33 éves francia már orvosi vizsgálaton is járt a miskolciaknál. (Nemzeti Sport)
Nyíregyháza
Belső védőt igazoltak
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy 1+1 éves szerződést kötött az ETO korábbi csapatkapitányával, Eneo Bitrivel.
Fradi
Kajánt kölcsönadták
Az FTC bejelentette, hogy a most futó szezonra kölcsönadta Kaján Norbertet a román élvonalbeli Csíkszeredának.
Tovább az összes átigazoláshoz