Igazi futballhangulatú esküvői képek kerültek elő az NB II-es idény legjobb góllövőjéről, a kozármislenyi Kirchner Krisztiánról, illetve párjáról, Bíró Rebekáról.
"Elkelt a gólkirály! Labdarúgónk, Kirchner Krisztián megnősült, menyasszonyával Bíró Rebekával június végén keltek egybe - a lakodalomra természetesen hivatalosak voltak csapattársak és a stáb is! Köszönjük, hogy megoszthatunk pár csodás fotót, amelyek hol máshol készültek volna, mint stadionunkban. Sok boldogságot kívánunk az ifjú párnak!!" - írja Facebook-oldalán az NB II-es Kozármisleny.
A 31 éves Kirchner 18 találattal lett a Merkantil Bank NB II 2023/2024-es idényének gólkirálya, holtversenyben az angyalföldi Tóth Milánnal.
Mi pedig ezúton is sok boldogságot kívánunk az ifjú párnak!
Átigazolások
Columbus Crew
Gazdag helyzete
A Columbusban eddig kevesebb lehetőséget kapó Gazdag Dániel maximum azt tudja elképzelni, hogy Amerikán belül vált klubot, de nem tud érte érdeklődő csapatokról. (NSO)
Légiósok
Yaakobishvili Antal
A spanyol másodosztályú Zaragoza azon dolgozik, hogy még a felkészülés kezdete előtt megszerezzen egy belső védőt. A kiszemeltek között szerepelt a Girona játékosa, Yaakobishvili Antal is.
Hertha
Mi lesz Dárdaival?
Dárdai Mártont továbbra is azon játékosok között említik, akiket a Hertha eladhat nyáron. (TagesSpiegel)