Balogh Norbert győztes góllal folytatta parádés sorozatát - videó

Azok után, hogy a Larnaca ellen látványos cselek után készített elő egy gólt, majd duplázott a Doxa elleni kupameccsen, a ciprusi APOEL Palermóból kölcsönkapott magyar válogatott csatára az Apollon elleni bajnokit már egyedül döntötte el.
Dudás Gábor 2019. február 24., vasárnap 19:23
Azok után, hogy a Larnaca ellen látványos cselek után készített elő egy gólt, majd duplázott a Doxa elleni kupameccsen, a ciprusi APOEL Palermóból kölcsönkapott magyar válogatott csatára az Apollon elleni bajnokit már egyedül döntötte el.
Szerző: Dudás Gábor 2019. február 24., vasárnap 19:23

Balogh Norbert a 62. percben állt be a pályára, majd miután csapata gyorsan válaszolt a hazaiak vezető góljára, a magyar légiós a 84. percben egy szép kiugratás után, 14 méterről, picit külsőt is beletéve lőtte a hálóba csapata győztes találatát.

A 23 éves, hajdúsági születésű támadó először volt eredményes a ciprusi élvonalban, a kupában viszont két találkozón már háromszor talált be. A magyar válogatottban 2017 nyarán szerepelt utoljára a korábbi DVSC-játékos.

Átigazolások
FTC/DVSC
Bárányt vinnék?
A Blikk szerint a címvédő FTC már a téli átigazolási időszak során megszerezné a DVSC 25 éves csatárát, Bárány Donátot.
Légiósok
Barkóczi bontott Brazíliában
Barkóczi Benedek szerződést bontott a brazil Santa Fével, mert a klub nem teljesítette a járulékfizetést, így a magyar támadó nem kapott munkavállalási engedélyt. Jelenleg szabadon igazolható.
Brentford
Sallai Roland
Törökországi források szerint Sallai Rolandot a Premier League-ben szereplő Brentford látná szívesen, de a Galatasaray csak komoly összegért engedné el őt.
Tovább az összes átigazoláshoz