A Real Madrid kamu 11-esét még a videóbíró sem vette észre - videó

Megőrizte matematikai esélyét még a bajnoki címre is a Real Madrid, amely vasárnap nem kis nehézségek árán, de 2-1-re legyőzte a Levante csapatát a spanyol pontvadászatban. Benzema és Bale is büntetőből (utóbbi egy meglehetősen vitatott és videóbírós helyzet után...) talált be a vendégeknél, a hazaiaktól Rochina - a kispadon -, a Realból pedig Nacho kapott piros lapot.
Dudás Gábor 2019. február 24., vasárnap 22:51
Megőrizte matematikai esélyét még a bajnoki címre is a Real Madrid, amely vasárnap nem kis nehézségek árán, de 2-1-re legyőzte a Levante csapatát a spanyol pontvadászatban. Benzema és Bale is büntetőből (utóbbi egy meglehetősen vitatott és videóbírós helyzet után...) talált be a vendégeknél, a hazaiaktól Rochina - a kispadon -, a Realból pedig Nacho kapott piros lapot.
Szerző: Dudás Gábor 2019. február 24., vasárnap 22:51
Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.
Tovább az összes átigazoláshoz