A francia válogatott támadó ötéves szerződést írt alá a katalánokkal.
A Barcelona hivatalos honlapján jelentette be, hogy megegyezett a Borussia Dortmunddal Ousmane Dembélé átigazolsááról. A katalánok azt is nyilvánosságra hozták, hogy 105 millió eurót fizetnek a németeknek a támadóért, akinek majd a 222 millióért távozott Neymart kellene pótolnia. A hatalmas összes pedig még bónuszokkal tovább emelkedhet a jövőben.
Dembélé ötéves szerződést írt alá a katalánokkal. A futballista vasárnap érkezik meg Spanyolországba, hétfőn esik át az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokon, és ha mindent rendben találnak, még aznap hivatalosan is bemutatják őt.
Dembélé kivásárlási árát 400 millió euróban határozta meg a Barca.
Átigazolások
BVSC-Zugló
Új érkezők
A BVSC-Zugló csapatában folytatja pályafutását Farkas Balázs, aki kölcsön után végleg a klubnál maradt. A Kazincbarcika elleni bajnokin keretben volt még Igricz Mihály és Ominger Gergő is.
Szeged
Új szélső
A Szeged Tiszakécske elleni bajnokiján lehetőséget kapott az NB II-ben a szerb szélső Milos Zekic. A 22 éves játékos a szerb Tekstilac csapatától érkezett.
Szentlőrinc
Új középpályás
A Szentlőrinc bejelentette, hogy Pálfalvi Roland az elkövetkező idényt náluk tölti, miután az ETO kölcsönadta a fiatal középpályást.