Bundesliga: Új edzőt kapott Szalai Ádám csapata – hivatalos

A holland Alfred Schreuder váltja Julian Nagelsmannt nyáron a vezetőedzői poszton a Szalai Ádámot is foglalkoztató német 1899 Hoffenheim labdarúgócsapatánál.
Csakfoci Admin 2019. március 19., kedd 15:05
A holland Alfred Schreuder váltja Julian Nagelsmannt nyáron a vezetőedzői poszton a Szalai Ádámot is foglalkoztató német 1899 Hoffenheim labdarúgócsapatánál.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. március 19., kedd 15:05

A 31 éves Nagelsmann korábban jelezte, hogy az idény végén távozik a klubtól, és a Gulácsi Pétert és Willi Orbánt is foglalkoztató RB Leipzig kispadjára ül le.

A 46 esztendős Schreuder - aki 2022-ig szóló szerződést kapott - 2015 októberétől tavaly januárig Nagelsmann másodedzőjeként dolgozott a Hoffenheimnél, majd hazájában az Ajax Amsterdamhoz igazolt, ahol jelenleg Erik ten Hag segítője.

A Hoffenheim decemberben a csoportkör után búcsúzott a Bajnokok Ligájától, a Bundesligában pedig 26 forduló után a kilencedik helyen áll. (MTI)

Átigazolások
Fradi
Keane újabb kérője?
Angliában azt a forgatókönyvet vázolták fel, hogy ha Frank Lampard a Bournemouth kedvéért elhagyja a Coventryt, akkor minden szempontból Robbie Keane lenne az ideális utód a PL-be feljutó klubnak.
Diósgyőr
Vignjevicet menesztették
A Diósgyőr szombaton késő este jelentette be, hogy menesztette Nebojsa Vignjevic vezetőedzőt.
Nyíregyháza
Bódog távozhat?
A Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője, Bódog Tamás az M4 Sport kamerái előtt elmondta, tárgyalt a tulajdonossal, de nem sikerült megállapodniuk a folytatásról.
Tovább az összes átigazoláshoz