Bundesliga: Szalai BL-be lőtte csapatát, hatalmas balhé a kiesett Hamburg meccsén - videó, fotók

55 év után esett ki a Hamburg az élvonalból, amit nem viseltek könnyen a csapat szurkolói. Az élvonalbeli időszakot mutató óra is megállt.
Budai László 2018. május 12., szombat 17:37
55 év után esett ki a Hamburg az élvonalból, amit nem viseltek könnyen a csapat szurkolói. Az élvonalbeli időszakot mutató óra is megállt.
Szerző: Budai László 2018. május 12., szombat 17:37

Szalai Ádám hős lett a Hoffenheimben, miután a magyar csatár nagyon fontos gólt szerzett 1-1-es állásnál. Csapata végül 3-1-re verte a Dortmundot, ezzel kiharcolta a BL-indulást.

Balhé a HSV-meccsén

A Hamburg története során először esett ki az 1963-ban alapított Bundesligából. A csapat meccsét be sem tudták egyelőre fejezni, félbeszakadt az együttes 2-1-es vezetésénél. De győzelem esetén is kiesik a Hamburg. A képeken látszik, mi volt a helyzet Hamburgban. Sorfalat kellett állniuk a biztonsági embereknek, a stadion egy része "lángolt" a pirótól, majd megérkeztek a rendőrök kutyákkal, idővel a lovasrendőröket is bevetették. Leállt a csapat Bundesligában eltöltött idejét is mutató óra.

A Hertha akárcsak tavaly, ezúttal is 6-2-es vereségbe szaladt bele. Most a Gulácsi Péterrel felálló Leipzig győzött ellenük.

A bajnok Bayern 4-1-re kapott ki utolsó meccsén a Stuttgarttól.

Bundesliga, utolsó forduló

Bayern-Stuttgart 1-4

Freiburg-Augsburg 2-0

Hamburg-Mönchenglabdach 2-1 – félbeszakadt

Hertha-Leipzig 2-6

Hoffenheim-Dortmund 3-1

Leverkusen-Hannover 3-2

Mainz-Werder 1-2

Schalke-Frankfurt 1-0

Wolfsburg-Köln 4-1

ÍME A BUNDESLIGA VÉGEREDMÉNYE

Neked ajánljuk
Átigazolások
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
DAC
Bősze Olaszországban
Hivatalos: a DAC fiatal magyarját, Bősze Leventét - végleges vételi opcióval - egy évre kölcsönvette a Serie A-s Como. A transzferhez a FIFA ámenje is kellett, miután a játékos még csak 16 éves.
Tovább az összes átigazoláshoz