Légiósok: Kalmár gólpasszt adott, Langgal nyert a Dijon, Dárdaiék nem bírtak a Dortmunddal

Nagy Ádám, Lang Ádám és Elek Ákos együttese is győzött a bajnokságban.
Budai László 2017. augusztus 26., szombat 22:56
Nagy Ádám, Lang Ádám és Elek Ákos együttese is győzött a bajnokságban.
Szerző: Budai László 2017. augusztus 26., szombat 22:56
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Hertha nem tudta megnehezíteni a Borussia Dortmund dolgát, amely 2-0-ra nyert Dárdai Pál együttese ellen. A hazaiak góljait Aubameyang és Sahin szerezte.

Nagy Ádám együttese, a Bologna 1-0-ra nyert idegenben, a Benevento otthonában. A magyar középpályás ezúttal nem kapott lehetőséget.

Az izraeli Beitar Jerusalemmel is szóba hozott Lang Ádám visszatért a Dijon kezdőcsapatába, és csapata nyert is 2-1-re a Montpellier ellen. A magyar védő végigjátszotta az összecsapást.

A Kajrat Almaty Elek Ákossal a soraiban nyert 1-0-ra az Atirau ellen a kazah élvonalban.

Azonnal visszatért a Termalicába Kecskés Ákos, akit múlt héten súlyos fejsérülése miatt kellett lecserélni. A magyar játékos együttese 2-1-re kapott ki a Koronától. Kecskés végig a pályán volt a lengyel bajnokin.

Hiába adott gólpasszt Kalmár Zsolt, a DAC egygólos előnyből végül 3-1-re kikapott a Nyitra otthonában. Kalmár mellett Vida Kritopher is kezdett, utóbbit a 65. percben lecserélték.

Átigazolások
NB I-ben kaphat munkát?
Eugen Neagoe
Eugen Neagoe ismét munkába állhat, és állítása szerint két országból is érdeklődnek iránta.
Mégis marad Iránban
Gera Dániel
Visszatért Teheránba Gera Dániel, miután a légiósok közül elsőként csatlakozott a Persepolis nyári felkészüléséhez.
DVSC-hez igazolt
Rottem Keller
A DVSC hivatalosan bejelentette Rotem Keller szerződtetését, az izraeli-magyar állampolgárságú játékos három évre írt alá.
Tovább az összes átigazoláshoz