Az óriási kedvenc Will Grigg volt Pep Guardioláék veszte. A City nem bírta el a félidőnyi emberhátrányt a Wigan ellen.
Az angol harmadosztály második helyén álló Wigan a PL-t toronymagasan vezető Manchester Cityt fogadta az FA Kupa nyolcaddöntőjében. Meglepetésre a találkozó sokáig 0-0-s döntetlenre állt, majd még kellemetlenebb helyzetbe kerültek Pep Guardioláék, ugyanis Delph az első félidő végén összeszedett egy piros lapot.
A második játékrészben pedig jött a még nagyobb csoda: a hazaiak nagy kedvence: Will Grigg "estében" bevette Bravo kapuját. A Wigan 1-0-ra nyert, és kiejtette sztárellenfelét a sorozatból!
A piros lap
A gól
A Wigan-szurkolók kedvenc dala Will Griggről
Átigazolások
ZTE
Diogo Silva
A ZTE szerződtette Diogo Silvát, aki 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá, egyéves hosszabbítási opcióval.
MTK Budapest
A Sparta Praha igazolt az MTK-tól
A cseh Sparta Praha kivásárolta a szerződéséből az MTK Budapest 18 éves védőjét, Vitályos Viktort, de a játékos a tavaszi idényben még a magyar klubot erősíti.
Újpest
Légiósok az NB III-ban
Az NB III-as csapatban folytatja a tiszaföldvári csatár, Pataki Zoltán, az elefántcsontparti bekk, Moustapha N’Diaye és a korosztályos szerb válogatott védő, Andrei Mladenovic is.