A Real Madrid, a Manchester City és a Milan korábbi játékosa, Robinho súlyos börtönbüntetést kapott első fokon.
Olasz lapok szerint az olasz bíróság első fokon 9 év börtönbüntetésre ítélte Robinhót, aki pár éve a brazil futball legnagyobb ígéreteként érkezett Európába. Játszott az AC Milanban, a Real Madridban és a Manchester Cityben is, Brazíliában 99 alkalommal volt válogatott.
A jelenleg az Atlético Mineiróban futballozó brazilt azzal vádolják, 2013 januárjában egy milánói diszkóban öt társával együtt szexuálisan zaklatott egy 22 éves albán nőt. Az összes vádlott fellebbezhet az ítélet ellen, és ez várhatóan meg is történik majd.
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.