Nemcsakfoci: Változás az EK-selejtezőre készülő vízilabda-válogatott keretében

Zalánki Gergő betegség miatt kikerült a csapatból az oroszok elleni mérkőzés előtt, helyettesét máris kijelölte Märcz Tamás szövetségi kapitány.
Nyikes Zoltán 2019. február 15., péntek 19:10
Zalánki Gergő betegség miatt kikerült a csapatból az oroszok elleni mérkőzés előtt, helyettesét máris kijelölte Märcz Tamás szövetségi kapitány.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. február 15., péntek 19:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Zalánki Gergő betegség miatt kikerült az oroszok elleni, jövő keddi világliga/Európa Kupa-selejtezőre készülő magyar férfi vízilabda-válogatott keretéből.

A hazai szövetség beszámolója szerint Zalánki helyére a Miskolc szintén balkezes játékosát, Vadovics Viktort hívta be Märcz Tamás szövetségi kapitány.

A csapat - amely már biztos résztvevője a sorozat kontinentális fináléjának, azaz az Európa Kupa nyolcas döntőjének - Győrben fogadja majd aktuális ellenfelét, és tekintettel arra, hogy a két válogatottat két fordulóval a zárás előtt két pont választja el egymástól, a mérkőzés az elsőséget befolyásoló rangadó lesz.

A találkozót az M4 Sport közvetíti.

Az oroszok elleni keret:

Kapusok: Csoma Kristóf (Miskolc), Nagy Viktor (Szolnok)
Mezőnyjátékosok: Angyal Dániel (Szolnok), Bátori Bence (Szolnok), Erdélyi Balázs (OSC), Hárai Balázs (OSC), Jansik Dávid (Szolnok), Kovács Gergő (OSC), Manhercz Krisztián (OSC), Német Toni (FTC), Pohl Zoltán (FTC), Vadovics Viktor (Miskolc), Varga Dénes (FTC), Vámos Márton (FTC)

Az állás:
A csoport: 1. Magyarország 11 pont, 2. Oroszország 9, 3. Németország 4, 4. Málta 0

A további program 

5. játéknap, február 19.: 
Málta-Németország
Magyarország-Oroszország, Győr 17.00

6. játéknap, március 12.: 
Németország-Oroszország
Málta-Magyarország

Az Európa Kupa nyolcas döntőjét április 5-7-én rendezik Horvátországban.

(MTI)

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz