Nemcsakfoci: Újabb aranyérmet nyert a magyar női birkózás eddigi egyetlen világbajnoka

Orosz ellenfelét múlta felül a döntőben a magyar sportoló.
Nyikes Zoltán 2019. augusztus 12., hétfő 19:05
Orosz ellenfelét múlta felül a döntőben a magyar sportoló.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. augusztus 12., hétfő 19:05
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Sastin Marianna aranyérmet nyert a Minszkben rendezett Alekszandr Medvegy nemzetközi birkózó emlékversenyen.

A magyar női birkózás eddigi egyetlen világbajnoka - a hazai szövetség honlapja szerint -

mindkét csoportmeccsét megnyerte, majd az elődöntőben az olimpiai bronzérmes indiai Sakshi Malikot győzte le 7-5-re.

A fináléban az orosz Uljana Tyukurenova volt az ellenfele, akit tussal vert. Sastin a verseny egyetlen magyar indulója volt.

(MTI)

Átigazolások
ETO
Újabb csapás a bajnoknak
A csakfoci.hu információi szerint Steven Vanharen sportigazgató is távozik Győrből.
MTK
Polievka
Hivatalosan is bejelentették Róbert Polievka visszaszerződését a szlovák élvonalba.
ZTE
Újabb távozó edző
Szerződése lejártával, három év után távozik Zalaegerszegről a első csapat holland erőnléti edzője, Brian van der Steen. (ztefc.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz