Nemcsakfoci: Ötszörös olimpiai bajnokot igazolt a Fradi - videó

A Ferencvárosnál folytatja pályafutását London és Rio olimpiai bajnok kajakosa, Kozák Danuta.
Dudás Gábor 2021. január 7., csütörtök 14:26
A Ferencvárosnál folytatja pályafutását London és Rio olimpiai bajnok kajakosa, Kozák Danuta.
Szerző: Dudás Gábor 2021. január 7., csütörtök 14:26

A világklasszis kajakos, Kozák Danuta ötször nyert olimpiai bajnoki címet, 14-szer világbajnokságot, 17-szer Európa-bajnokságot és háromszor győzött az Európa Játékokon. Az FTC új igazolásának a KSI, a Budapest Honvéd és az Újpest után a Ferencváros a negyedik klubja.

Érkezését csütörtökön jelentették be hivatalos oldalukon a zöld-fehérek és első nyilatkozatát is megtette Kozák már ferencvárosi versenyzőként.

Átigazolások
DVSC
Bárányra felfigyelhettek
A Csakfoci úgy tudja, az MLS-ből érdeklődhetnek a DVSC legeredményesebb csatára, Bárány Donát iránt.
Ferencváros
Hajnal az igazolásokról és Cisséről
Tárgyalnak Ibrahim Cissé lejáró szerződése meghosszabbításáról. Vitális Milán, Miljan Krpic (ETO), illetve Lukács Dániel (Puskás) eladásától elzárkóztak a klubjaik - mondta Hajnal Tamás. (Nemzeti Sport)
ZTE
Amato: 2029
Kiváltották a Fabricio Amato szerződésében szereplő vételi opciót, így a 21 éves argentin középpályás egészen 2029 nyaráig elkötelezte magát a klub mellett.
Tovább az összes átigazoláshoz