Fotó: fradi.hu

Nemcsakfoci: Hat góllal is vezetett a Fradi, de mégsem tudott nyerni

Már nem százszázalékos az FTC a női kézilabda NB I 2022/23-as idényében, miután a szerdai játéknapon 30-30-as döntetlent játszott a vendég Debrecennel.
Csakfoci.hu 2023. január 11., szerda 20:35
Szerző: Csakfoci.hu 2023. január 11., szerda 20:35

Az esélyesebb hazaiak már hat góllal is vezettek, ám a hajdúságiak a 41. percben egyenlítettek (20-20). A folytatásban rendezte sorait a Ferencváros, az 50. percben 26-23-ra meglépett, de időkérés után újból feljött a DVSC (28-28). Az FTC zárótámadásából ugyan betalált, ám a vendégek Vámos Petra 8 másodperccel a vége előtt dobott góljával bravúrral pontot szereztek. (MTI nyomán)