A házigazda magyar válogatott 11-10-re kikapott az elődöntőben a világbajnoki ezüstérmes spanyol csapattól a Duna Arénában zajló vízilabda Európa-bajnokság női tornáján, ezzel eldőlt, hogy a viadalon szerezhető egyetlen kvóta az oroszoké lesz, mivel a spanyolok indulása már biztos volt.
Bíró Attila együttese a szombati bronzmérkőzésen a legutóbbi kontinensviadalon győztes hollandokkal találkozik.
A magyar csapat március közepén a Triesztben sorra kerülő olimpiai kvalifikációs tornán harcolhatja ki az ötkarikás indulást. Ott 12 csapat két hatos csoportban küzd majd egymással. Amennyiben lesz afrikai résztvevője a tokiói viadalnak, akkor kettő, ellenkező esetben három válogatott szerezhet kvótát. (MTI)
Női vízilabda Európa-bajnokság, elődöntő:
Magyarország – Spanyolország 10–11 (3–3, 1–2, 3–2, 3–4)
Neked ajánljuk
Átigazolások

Fradi
Szerződést bontottak Owusuval
A Ferencváros sportigazgatója, Hajnal Tamás a Fradi Média Fradi Zóna Plusz vodcastjében bejelentette, hogy Owusu Kwabenával szerződést bontott a klub.

Ikarus BSE
Polonkai a 4. osztályban
A legutóbb a Vidinél Pető Tamás asszisztenseként dolgozó Polonkai Attila lett a BLSZ I-be feljutott Ikarus BSE vezetőedzője.

Kazincbarcika
Megvan az első érkező
Bejelentették a Kozármislenytől érkező Schuszter Ronald szerződtetését. A középpályásként és jobbhátvédként is bevethető játékos korábban a III. Kerületben és a Haladásban játszott.