Nemcsakfoci: Óriási meglepetést hozott a Forma 1-es Olasz Nagydíj - videó

Az Alpha Tauri francia versenyzője, Pierre Gasly nyerte vasárnap a Forma-1-es Olasz Nagydíjat, melyen a címvédő és hatszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája egy büntetés miatt csak hetedik lett.
Dudás Gábor 2020. szeptember 6., vasárnap 17:52
Az Alpha Tauri francia versenyzője, Pierre Gasly nyerte vasárnap a Forma-1-es Olasz Nagydíjat, melyen a címvédő és hatszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája egy büntetés miatt csak hetedik lett.
Szerző: Dudás Gábor 2020. szeptember 6., vasárnap 17:52

A 24 éves Pierre Gasly pályafutása 55. F1-es futamán az első sikerét aratta Monzában, a csapat pedig utoljára - még Toro Rosso néven - éppen ugyanitt ünnepelhetett győzelmet 2008-ban, a később négyszeres világbajnokká avanzsáló Sebastian Vettellel a volánnál.

Pierre Gasly mögött Carlos Sainz Jr., a McLaren spanyol versenyzője ért célba másodikként, míg a harmadik helyen a kanadai Lance Stroll (Racing Point) végzett. A vb egy hét múlva Mugellóban, a Toszkán Nagydíjjal folytatódik. (MTI)

Átigazolások
Újpest
Bodor idénre marad
“Én csak annyit tudok, hogy az utolsó öt meccsre vagyok itt” - mondta Bodor Boldizsár, az Újpest megbízott vezetőedzője.
Újpest
Sportigazgató jöhet
Előrehaladott tárgyalásokat folytatnak egy nemzetközi szinten is tapasztalt szakemberrel, aki sportigazgató lehet majd. A jelölttel személyesen egyeztetnek a napokban. (Lila Sector)
Újpest
Duarte elköszönt
André Duarte távozik az Újpesttől, Instagramon búcsúzott el a középpályás.
Tovább az összes átigazoláshoz