Pozitív eredményt hozott a kilencszeres világbajnok gyorsaságimotoros Valentino Rossi koronavírustesztje, ezért a Yamaha versenyzőjének ki kell hagynia a hétvégi Aragóniai Nagydíjat.
A 41 esztendős motoros csütörtökön a Twitteren jelentette be, hogy elkapta a fertőzést.
- A gyors PCR-teszt, valamint a keddi teszt is negatív eredményt hozott, de az, amelynek ma délután kaptam meg az eredményét, sajnos pozitív lett - írta, hozzátéve, "nagyon csalódott", hogy ki kell hagynia az aragóniai viadalt.
A Yamaha megerősítette, hogy Rossi hazautazott Olaszországba, egészségi állapotát pedig a csapat orvosi stábja felügyeli.
Rossi a legutóbbi három MotoGP-futamból egyet sem tudott befejezni, a múlt hétvégén Franciaországban már az első körben kiesett. (MTI)
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.