Fotók: MTI
Mint ismert, a magyar férfi kézilabda-válogatott hatgólos hátrányból felállva, elképesztő hajrával 30-28-ra legyőzte Izlandot az olimpiai kvalifikációs világbajnokság csoportkörének második fordulójában.
Nézd meg az öröm pillanatait:
Olvastad már?
Nemcsakfoci: Őrületes második félidő után a magyar válogatott legyőzte Izlandot a férfi kézi vb-n
A magyar férfi kézilabda-válogatott óriási bravúrral 30-28-ra legyőzte Izlandot az olimpiai kvalifikációs világbajnokság csoportkörének második fordulójában, szombaton.
Elolvasom
Átigazolások
DVSC
Távozott Bárány
Az ADO Den Haag bejelentette Bárány Donát érkezését.
DVSC
Bárány átment
Bárány Donát sajtóhírek szerint átment az orvosi vizsgálatokon a holland ADO Den Haag csapatánál és hamarosan bejelenthetik az érkezését. (NSO)
Kispest-Honvéd
Szerződéshosszabbítás
A Kispest-Honvéd bejelentette, hogy a 18 éves Balázs Teó szerződését 2029 nyaráig meghosszabbították. A fiatal védő az előző idényben két alkalommal is lehetőséget kapott az első csapatban.