Nemcsakfoci: Hatalmas magyar sportsiker, újra Budapest rendezi a vizes vb-t

Budapest rendezheti a 2027-es olimpiai kvalifikációs vizes világbajnokságot – erről a vizes sportágakat tömörítő nemzetközi szövetség, a FINA döntött vasárnap a dél-koreai Kvangdzsuban.
Csakfoci Admin 2019. július 21., vasárnap 14:50
Budapest rendezheti a 2027-es olimpiai kvalifikációs vizes világbajnokságot – erről a vizes sportágakat tömörítő nemzetközi szövetség, a FINA döntött vasárnap a dél-koreai Kvangdzsuban.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. július 21., vasárnap 14:50
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A jelenleg is zajló világbajnokság helyszínén a FINA illetékesei úgy határoztak, hogy a 2025-ös vb-nek az oroszországi Kazany adhat otthont, két évvel később pedig ismét a magyar főváros lesz a házigazda.

Budapest - amely tavalyelőtt Balatonfüreddel közösen rendezte meg a vizes sportágak csúcseseményét - Perth (1991, 1998), Róma (1994, 2009), Barcelona (2003, 2013), Fukuoka (2001, 2021) és Kazany (2015, 2025) után a hatodik olyan város lesz, amely két vb-nek is otthon ad. (MTI)

Átigazolások
Újpest
Márkgráf tényleg mehet
Az Újpest FC hivatalos közleményben erősítette meg, hogy külföldi klub aktiválja a Markgráf Ákos szerződésében szereplő kivásárlási záradékot.
Légiósok
Gulácsi elutazott
A Sport Bild információi szerint Gulácsi Péter vasárnap családjával együtt Spanyolországba utazott, ahol a Villarrealnál esik át az orvosi vizsgálatokon.
ETO
Vitális üzent
Egyre több jel utal arra, hogy Vitális Milán távozik az ETO-tól: már a Nyíregyháza elleni keretből is kimaradt, ráadásul a közösségi oldalán is sokatmondó bibliai idézetet osztott meg.
Tovább az összes átigazoláshoz