Nemcsakfoci: Hanga másodszor nyert kupát a Barcával - őrületes döntőt vívtak a Reallal

Hanga Ádám csapata, a Barcelona megvédte címét a kosárlabda Spanyol Kupában, miután a vasárnapi döntőben hosszabbítás után 94-93-ra legyőzte a Real Madridot
Dudás Gábor 2019. február 17., vasárnap 22:00
Szerző: Dudás Gábor 2019. február 17., vasárnap 22:00

A sorozat hivatalos honlapja szerint a 29 éves magyar játékos tizenhét és fél percet töltött a pályán, két pontot szerzett, leszedett három lepattanót és adott egy gólpasszt.

A katalán klub története során 24. alkalommal nyert meg a Spanyol Kupát.

Hanga 2011 óta szerepel Spanyolországban, és ez a második trófeája idegenlégiósként.(MTI)

Spanyol Király Kupa, döntő:

Real Madrid – Barcelona Lassa 93-94 (16-20, 19-15, 25-11, 17-31, 16-17) – hosszabbítás után

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)