Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Török Nagydíjat, ezzel címét megvédve hetedszer is világbajnok lett.
A 35 éves Hamilton sorozatban negyedik vb-címét hódította el, isztambuli sikerével ugyanis behozhatatlan előnyre tett szert az összetett pontversenyben.
Hamilton ezzel beérte az örökranglistán az F1 történetének eddigi egyetlen hétszeres vb-győztesét, a legendás német Michael Schumachert.
Hamiltonnak az isztambuli az idei 10. és pályafutása 94. futamgyőzelme. A világbajnok mögött Sergio Pérez, a Racing Point mexikói pilótája lett a második, míg a négyszeres vb-győztes német Sebastian Vettel (Ferrari) a harmadik. (MTI)
Átigazolások
Kinevezték az új edzőt!
Robert Klauss
Robert Klauss lett a DAC új vezetőedzője, miután két évre írt alá a csallóközi klubbal.
Megvan a vezetőedző
Takács Péter
Ismét igaznak bizonyult a csakfoci.hu információja, Takács Péter lett a Diósgyőr vezetőedzője.
Debrecenbe igazol
Macsó Máté
Május végén elsőként számoltunk be arról, hogy a DVTK saját nevelésű játékosa, Macsó Máté a DVSC-ben folytathatja pályafutását. Értesüléseinket a Nemzeti Sport megerősítette, miután a felek megegyeztek a 20 éves középpályás játékjogának megvásárlásáról.