Utolsó mérkőzésén egy góllal kikapott a horvát Mladosttól a Budapesti Honvéd, de így is elsőként végzett a zágrábi csoportban, a férfi vízilabda Eurokupa selejtezőjének második körében.
A magyar csapat mögött a montenegrói Primorac Kotor lett a második.
Az Eurokupa második körében hat csoportban zajlottak a küzdelmek, mindegyikből az első két helyezett került a legjobb 16 közé.
Az Ek-nyolcaddöntő mezőnye a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik körének négy vesztesével lesz teljes. (MTI)
Férfi Eurokupa, selejtező, 2. kör:
D csoport (Zágráb):
HAVK Mladost (horvát)-Endo Plus Service-Honvéd 12-11 (4-4, 4-2, 2-3, 2-2)
Neked ajánljuk
Átigazolások

Zalaegerszeg
Megtartanák Szendreit
Szendrei Norbert menedzsere szerint a Paks és a Szpari is érdeklődik a játékos iránt, ám a ZTE meghosszabbítaná jövő nyáron lejáró szerződését. (M4 Sport)

Kazincbarcika
Dombó érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-es újonc Kazincbarcika, hogy szerződtette az egy éve csapat nélküli rutinos kapust, Dombó Dávidot.

Légiósok
Szappanos Péter
Szappanos Péter ügynöke, Schultz Levente szerint a magyar válogatott kapus hamarosan szerződést bont az al-Fateh-nél.