Nemcsakfoci: Bravúros győzelemmel javított az Eb-n a női kézilabda-válogatott

A magyar női kézilabda-válogatott 38-26-ra legyőzte Szerbia csapatát a dániai Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában, vasárnap Koldingban.
Dudás Gábor 2020. december 6., vasárnap 20:00
A magyar női kézilabda-válogatott 38-26-ra legyőzte Szerbia csapatát a dániai Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában, vasárnap Koldingban.
Szerző: Dudás Gábor 2020. december 6., vasárnap 20:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A szerbek egyetlen alkalommal sem vezettek a találkozón, amelynek legeredményesebb játékosa Szöllősi-Zácsik Szandra volt, aki 12 lövésből tíz gólt dobott.

A magyarok pénteken 24-22-re kikaptak a horvátoktól, kedden 20.30-tól pedig a világbajnok Hollandiával találkoznak a C csoportban. A középdöntőbe az első három helyezett kerül. A torna első négy helyezettje kijut a jövő decemberi, spanyolországi világbajnokságra, amelynek a házigazdák, valamint a címvédő hollandok biztosan résztvevői lesznek. (MTI)

Magyarország-Szerbia 38-26 (20-11)

Magyarország: Bíró 1 - Lukács 6, Klujber 3, Kovacsics 4, Tóvizi, Szöllősi-Zácsik 10, Schatzl 5

Cserék: Tomori, Lakatos 1, Háfra 4, Márton, Csiszár-Szekeres, Faluvégi 2, Kácsor 2, Helembai, Szikora

Nemcsakfoci ?‍♀: Fantasztikus magyar siker a női kézilabda Eb-n! A mieink 38-26-ra legyőzték az előzetesen sokkal...

Közzétette: csakfoci.hu – 2020. december 6., vasárnap

Átigazolások
Kispesten folytathatja
Deian Boldor
A csakfoci.hu információi szerint Deian Boldor közel áll ahhoz, hogy a Budapest Honvéd FC játékosa legyen.
ETO
Borbély Balázs
"Nem szeretnék ezzel foglalkozni és nem is akarom ezt kommentálni. A szerződésem 2027-ig Győrhöz köt, és itt a pont" - mondta a Kisalföldnek Borbély Balázs, amikor az FTC-s pletykákról kérdezték.  
Fradi
Makreckis Törökországban?
A négy nagy török csapatnál - Galatasaray, Fenerbahce, Besiktas Trabzonspor - lehet képben Cebrail Makreckis megszerzése.
Tovább az összes átigazoláshoz