Az idény végén visszavonul Sebastian Vettel
Az idény végén búcsút int a Forma-1-nek a négyszeres világbajnok Sebastian Vettel. A német pilóta - a magyarországi futamra készülve - az Instagram-oldalán jelentette be csütörtökön, hogy nem újítja meg szerződését az Aston Martinnal és a szezon zárltával visszavonul.
A 35 éves versenyző 2010-ben, 2011-ben, 2012-ben és 2013-ban bizonyult az autós gyorsasági sorozat legjobbjának a Red Bull pilótájaként. (MTI)
NEWS: Sebastian Vettel will retire from #F1 at the end of the 2022 season, bringing one of the greatest careers in the history of the sport to a close.
— Aston Martin Aramco F1 Team (@AstonMartinF1) July 28, 2022
Read more from Sebastian, Lawrence Stroll and Mike Krack. ⬇️
Átigazolások
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Ajka
Új középpályás
Az Ajka bejelentette, hogy leigazolták a Soroksár középpályását, Németh Eriket. A 26 éves labdarúgó egyéves szerződést kötött az ajkaiakkal.
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.