A Merkantil Bank NB II 25. fordulójának nyitómeccsén az ETO FC Győr 3-1-s vereséget szenvedett hazai pályán, a középmezőnyben tanyázó Szegedtől, így végképp kiszállni látszik a zöld-fehér együttes az NB I-es versenyfutásból.
Az ETO zsinórban harmadik meccsén maradt nyeretlen az NB II-ben és két héten belül a második hazai meccsét bukta el.
Merkantil Bank NB II, 25. forduló:
ETO FC Győr – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1-3 (Horváth Z. 65. – 11-esből, ill. Kóródi 33., 57., Vankó 90.)
Később:
14:00: Békéscsaba – Vác FC
14:00: Budaörs – Haladás
14:00: Kazincbarcika – Vasas FC
14:00: Soroksár – Budafok
14:00: Szolnok – BFC Siófok
14:00: Tiszakécske – Nyíregyháza
17:00: Ajka – MTK Budapest
17:00: Csákvár – Gyirmót
Az NB II állása:

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.