NB II: Nagyon távol kerülhet az ETO az NB I-től - megint otthon kaptak ki

A Merkantil Bank NB II 25. fordulójának nyitómeccsén az ETO FC Győr 3-1-s vereséget szenvedett hazai pályán, a középmezőnyben tanyázó Szegedtől, így végképp kiszállni látszik a zöld-fehér együttes az NB I-es versenyfutásból.
Dudás Gábor 2020. február 23., vasárnap 14:40
A Merkantil Bank NB II 25. fordulójának nyitómeccsén az ETO FC Győr 3-1-s vereséget szenvedett hazai pályán, a középmezőnyben tanyázó Szegedtől, így végképp kiszállni látszik a zöld-fehér együttes az NB I-es versenyfutásból.
Szerző: Dudás Gábor 2020. február 23., vasárnap 14:40
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az ETO zsinórban harmadik meccsén maradt nyeretlen az NB II-ben és két héten belül a második hazai meccsét bukta el.

Merkantil Bank NB II, 25. forduló:

ETO FC Győr – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1-3 (Horváth Z. 65. – 11-esből, ill. Kóródi 33., 57., Vankó 90.)

Később:

14:00: Békéscsaba – Vác FC

14:00: Budaörs – Haladás

14:00: Kazincbarcika – Vasas FC

14:00: Soroksár – Budafok

14:00: Szolnok – BFC Siófok

14:00: Tiszakécske – Nyíregyháza

17:00: Ajka – MTK Budapest

17:00: Csákvár – Gyirmót


Az NB II állása:

Átigazolások
Légiósok
Fordulat a magyar védő ügyében
Klubja ismét kölcsönadná Yaakobishvili Antalt, akinek patinás kérője van.
Légiósok
Balogh elköszönt
A magyar válogatott védő, Balogh Botond, aki az előző idényt kölcsönben töltötte a Kocaelispornál, és teljesítményével hamar a szurkolók kedvencévé vált, elköszönt a zöld-fekete klubtól.
Ex-ETO
Kazahsztánban folytatja
Az ETO-tól szerződése lejártával távozó Senna Miangue a kazah élvonalban szereplő FK Aktobe játékosa lett.
Tovább az összes átigazoláshoz