ZTE: Szerződést hosszabbított az U21-es válogatott játékos - hivatalos

Nyikes Zoltán 2022. december 6., kedd 12:51
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. december 6., kedd 12:51
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A ZTE a hivatalos oldalán jelentette be, hogy, szerződést hosszabbított az U21-es válogatott játékossal, Szalay Szabolccsal.

Szalay 2021 januárjában érkezett a kék-fehérekhez, a most futó idényben 13 NB I-es bajnokin két-két gól és gólpassz a termése. Többek között a Magyar Labdarúgó Szövetség a 7. forduló legszebb góljának választotta a Mezőkövesd ellen szerzett találatát, valamint november elején, az Újpest ellen is győzelmet érő gólt szerzett.

– Nagyon örülök neki, hogy hosszútávon számít rám a klub. Szeretnék minél több időt a pályán tölteni és abból kihozni a maximumot, valamint gólokkal és gólpasszokkal segíteni a csapatot – nyilatkozta a klubhonlapon a fiatal támadó.

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz