A ZTE a hivatalos oldalán jelentette be, hogy, szerződést hosszabbított az U21-es válogatott játékossal, Szalay Szabolccsal.
Szalay 2021 januárjában érkezett a kék-fehérekhez, a most futó idényben 13 NB I-es bajnokin két-két gól és gólpassz a termése. Többek között a Magyar Labdarúgó Szövetség a 7. forduló legszebb góljának választotta a Mezőkövesd ellen szerzett találatát, valamint november elején, az Újpest ellen is győzelmet érő gólt szerzett.
– Nagyon örülök neki, hogy hosszútávon számít rám a klub. Szeretnék minél több időt a pályán tölteni és abból kihozni a maximumot, valamint gólokkal és gólpasszokkal segíteni a csapatot – nyilatkozta a klubhonlapon a fiatal támadó.
Átigazolások
Légiósok
Kovács Bendegúz
Állítólag a Juventus is érdeklődik az AZ Alkmaar magyar támadója, Kovács Bendegúz iránt.
Újpest
Dárdai belépője
Újpest
Dárdai Pált kinevezték
Igaznak bizonyultak a Csakfoci exkluzív információi: Dárdai Pált hivatalosan is kinevezték Újpesten sportigazgatónak.