ZTE: Babati a klubnál edz, várja az ajánlatokat

Nyikes Zoltán 2025. október 14., kedd 13:02
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. október 14., kedd 13:02
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Csíkszeredáról távozó Babati Benjamin a ZTE FC II. edzéseit látogatja és elmondta, hogyan alakulhat a jövője szabadon igazolható játékosként.

- Folyamatosan tréningeztem, de a labdás edzéseket nem tudja semmi sem helyettesíteni - mondta Babati a zaol.hu-nak. - A ZTE FC-nél megkaptam ezt a lehetőséget és nagyon köszönöm a klubnak, hogy ezt lehetővé tették. Sokan kérdezik, hogy mi lesz velem, de egyelőre nem tudom. Csapatom lett volna már idehaza, de nem akartam gyors, esetleg nem kellően átgondolt döntést hozni. Úgy érzem formában vagyok, ezt szeretném most tartani addig, amíg eldől a sorsom. Itt Egerszegen szerintem mindenki tudja, hogy ki vagyok, az a közel háromszáz meccs, amit eltöltöttem a klubnál az nem múlik el csak úgy.

Babati a ZTE FC saját nevelésű játékosa, 16 évesen mutatkozott be a klub felnőtt együttesében, 10 szezonon át erősítette a kék-fehéreket. Összesen 272 alkalommal öltötte magára a ZTE mezét, aztán 2021 decemberében közös megegyezéssel szerződést bontott.

Átigazolások
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Budafok
Érkezők
Újabb négy játékos folytatja pályafutását a Budafok csapatánál: Horgosi Donát hosszabbított, rajta kívül Vankó Imre, Nagy-Kolozsvári Dániel és Kispál Tamás is csatlakozott a Lázok János vezette csapathoz.
Tovább az összes átigazoláshoz