Remekül szállt be Nego Loic a Le Havre együttesébe a tavalyi ezüstérmes, így BL-induló Lens elleni bajnokin a kispadról.
A 23. percben beállt magyar válogatott játékos a 0-0-ra végződött találkozón nagyon hasznosan és sokszor igen látványosan is futballozott.
A Ligue 1 hivatalos oldalán meg is osztott egy videót Nego Loic pazar megmozdulásairól, például az igencsak tetszetős Zidane-cseléről is, amivel két ellenfelet vert át egyszerre.
Facile comme Loïc Nego 🇭🇺💫 pic.twitter.com/LiMtWlNH4S
— Ligue 1 McDonald's (@Ligue1) October 25, 2023
Olvastad már?
Légiósok: Sallói a léc alá vágta csapata sorsdöntő 11-esét - videó
A Sallói Dániellel felálló Sporting Kansas City gól nélküli döntetlen után tizenegyespárbajban legyőzte a vendég San José Earthquakes együttesét az észak-amerikai labdarúgó-bajnokság (MLS) rájátszásának első fordulójában, ezzel bejutott a nyolcaddöntőbe.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Mocsi maradhat, de...
"Amíg nyitva a játékospiac, semmit sem tudok biztosra kijelenteni" - a 3-szoros magyar válogatott Mocsi Attila úgy tervez egyelőre, hogy marad a török Rizespornál. (Nemzeti Sport)
ETO
Megírták Tóth árát
Német sajtóhírek szerint 1,7 millió euró körül lehet Tóth Rajmund ára, miközben állítólag már megvan a magyar válogatott középpályás új klubja.
Skócia
Nemet mondott a volt Fradi-edző
A Daily Record értesülései szerint Stephen Glass visszautasította a lehetőségét is annak, hogy tárgyaljon a megüresedett skót U21-es szövetségi edzői posztról.