Fotó: szentlorincse.hu

Waltner az elmaradt 11-esről: "Mit lehet erre mondani, túl kicsi csapat vagyunk" - Pintér szerint a sors igazságtalansága lett volna, ha nem nyernek

Így látták a szakvezetők a Vasas-Szentlőrinc (3-1) NB II-es bajnokit.
Póczik Dávid 2024. november 4., hétfő 22:47
Fotó: szentlorincse.hu
Így látták a szakvezetők a Vasas-Szentlőrinc (3-1) NB II-es bajnokit.
Szerző: Póczik Dávid 2024. november 4., hétfő 22:47

Pintér Attila (Vasas): - Uraltuk a játékot, a levegőben lógott, hogy egy vagy két gólt is tudunk szerezni az első félidőben, erre egy hibát vétettünk, az ellenfél pedig könyörtelenül kihasználta a tizenegyest. A második félidőben folytattuk ugyanezt a játékot, csak berúgtuk a helyzeteket. A sors igazságtalansága lett volna, ha ezt a meccset nem nyerjük meg – értékelt a lefújás után Pintér, aki azt is hozzátette, szerinte sokat lépett előre a csapata.

A Szentlőrinc vezetőedzője, Waltner Róbert bosszús volt a meg nem adott tizenegyes miatt, de azt is hozzátette, az jobban zavarja, hogy a játékosai nagyon bátortalanok voltak.

- Elsőre úgy láttam, hogy tizenegyes, de én elég messze voltam. Aztán visszanéztük, és más is mondta, aki látta a tévében, hogy egyértelmű tizenegyes volt. Ez befolyásolta a mérkőzést, de mit lehet erre mondani, túl kicsi csapat vagyunk – fogalmazott Waltner az M4 Sport kamerája előtt.

– Amiatt vagyok inkább bosszús, hogy nagyon bátortalanul játszottunk. Ki lehet kapni a Vasastól, amely tele van NB I-es játékosokkal, nálunk meg hiányzik a fél csapat.

Olvastad már?
NB II: Ismét nagyot fordított a Vasas, Pintér Attila csapata tovább zárkózott az élmezőnyhöz - videó
Az első félidőben még vezetett a Szentlőrinc, a Vasas azonban a második félidőben fordított, így begyűjtötte a három pontot.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Gulácsi Péter
Gulácsi Péter jövő nyáron lejáró kontraktusát meghosszabbíthatják az RB Leipzignél.
PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Tovább az összes átigazoláshoz