57 évesen védhet újra.
Ismét felnőtt bajnokin védhet, méghozzá 57 évesen a korábbi magyar bajnok, magyar válogatott és UEFA-kupa döntős kapus, Koszta János.
Koszta 1999-ben fejezte be profi pályafutását, de azóta többször is védett alacsonyabb osztályú meccseken.
Szeptember 11-én, vasárnap 16 órai kezdettel a Pest megyei II. osztály, Déli csoport 5. fordulójában a Dunavarsány az Újhartyánt fogadja és a hazaiak kapujában Koszta áll majd a fociakobon.cafeblog.hu cikke szerint. A bajuszos hálóőr reaktiválására és villámigazolására azért kerülhetett sor, mert a Táborfalva otthonában elért 0-0 során a 24. percben Szili Zsoltot a játékvezető kiállította, így eltiltották a varsányi kapuból.
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.