A Fehérvár szurkolói csoportja, a Red-Blue Devils így fejezte ki elégedetlenségét Kovács Dániel felé.
Kemény üzenet kapott a Fehérvár kapusa, a Vidi-szurkolók által az elmúlt időszakban sokat kritizált Kovács Dániel a Puskás Akadémia elleni idegenbeli bajnokin.
Végy egy jó kapust, tartja a régi mondás. Viszlát, Kovács Dani :)
- feszítették ki a fehérvári drukkerek egy molinóra, ami "szmájli" ide vagy oda, elég egyértelmű véleménynyilvánítás.
A 2-2-re végződött találkozón Kovács egyébként már csak a kispadon ült, Tóth Balázs védte a Vidi-kaput.

Olvastad már?

Hatalmas a vita: Alig lehet eldönteni, bent volt-e a Vidi egyik gólja - videó
Kenan Kodro fejese után a gólvonal környékére pattant a labda. De vajon bent volt-e teljes terjedelmével?
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.

ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.

Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.