Fotó: molfehervarfc.hu
Horvát sajtóhírek szerint Nikola Serafimov, a Vidi 23 éves belső védője az NK Osijek célkeresztjébe került.
A germanijak.hr tájékoztatása szerint a horvát bajnokság negyedik helyén szereplő NK Osijek együttese a nyáron szerződtetné a MOL Fehérvár középső védőjét, Nikola Serafimovot.
A lap hozzáteszi, hogy a 23 esztendős észak-macedón hátvédnek két évig még élő szerződése van Fehérváron, azonban nagy eséllyel távozhat a nyári átigazolási időszakban, amennyiben a Vidi a szezon végén búcsúzik az NB I-ből. Serafimov tavaly nyáron Zalaegerszegről érkezett a piros-kékekhez, azóta 11 bajnokin egyszer volt eredményes.
Olvastad már?
A Vidi lezárta a jegymizériát: ezt a döntést hozta a klub - részletek
A Vidi érvénytelenítette minden olyan felhasználó jegyét, aki több mint négy belépőt váltott ki online a szombati bajnoki mérkőzésre.
Elolvasom
Átigazolások
Nem vállal edzői munkát
Szergej Rebrov
Egyelőre nem folytatja edzői pályafutását Szergej Rebrov.
Oroszoknál kapott állást
Blagojevic
Az Akron Tolyatti hivatalos oldalán jelentette be, hogy Srdjan Blagojevic lett a csapat új vezetőedzője.
Bajnokságon belül váltott
Bányai Péter
A Kecskeméti TE hivatalosan is bejelentette, hogy megvásárolták Bányai Pétert Mezőkövesdről, miután az előző idényben kölcsönben 10 gólt szerzett 7 gólpassz mellett Csákváron.