Sokan szurkoltak az állatnak, de a túlerő legyőzte őt.
Nagy show-t csinált egy mosómedve Gazdag Dánielék meccsén, a Philadelphia Union-New York City MLS-bajnokin. Az állat nemcsak hogy a pályára szaladt, de egészen sokáig el is időzött ott, több stábtagot is kicselezett, mielőtt egy kukával elfogták volna. A meccset egyébként a vendégek nyerték 2-1-re, a magyar válogatott támadó végig a pályán lehetett a hazaiaknál.
Videón a mókás jelenetek
🦝 Philadelphia Union Raccoon Highlights pic.twitter.com/vM5Mw8YllG
— Noah Riffe (@NoahRiffe) May 16, 2024
Átigazolások
Paks
Rutinos kapus és fiatal védő érkezhet?
Kuzma Hunor, a Békéscsaba védője és Rácz Gergő, a Honvéd hálóőre egyaránt pályára lépett a Paks első felkészülési mérkőzésén, a Kelen ellen 10-1-re megnyert találkozón.
KTE/Csíkszereda
Czékus Ádám
A kecskeméti Czékus Ádám Csíkszeredára igazolt.
ZTE
Edzőjelölt
A 41 éves, portugál Filipe Celikkaya az egyik esélyes a ZTE edzői posztjára, aki jelenleg a Chicago Fire szakmai stábjában dolgozik, korábban pedig a Sportingnál is tevékenykedett. (NSO)