Fotó: molfehervarfc.hu

Vezért keres a Vidi: "Egy nagyon komoly hegyet kell megmásznunk, mi hoztuk magunkat ilyen helyzetbe"

Felépült sérüléséből Kasper Larsen, akivel a Vidi védelme stabilabb lehet az őszinél. A dán védő szerint meg kell újulnia a csapatnak és ebben a horvátországi edzőtábornak kulcsszerepe lesz.
Csakfoci.hu 2023. január 8., vasárnap 9:38
Fotó: molfehervarfc.hu
Felépült sérüléséből Kasper Larsen, akivel a Vidi védelme stabilabb lehet az őszinél. A dán védő szerint meg kell újulnia a csapatnak és ebben a horvátországi edzőtábornak kulcsszerepe lesz.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. január 8., vasárnap 9:38

- Nagyon fontos időszak előtt állunk, nemcsak fizikailag, taktikailag, de mentálisan is fel kell készülnünk a tavaszra. A tavasz szempontjából kulcsfontosságú lesz a horvátországi edzőtábor. Sokkal több van a Vidiben, mint amit az őszi szezonban mutatott, és az új stáb elképzeléseivel meg kell indulnunk felfelé a tabellán. Nincs sok időnk, de tökéletes állapotban kell megkezdenünk a tavaszt, mert sok dolgunk lesz - mondta a molcsapat.hu-nak Kasper Larsen.

Korábban is szóba került a Vidi gondjai között, hogy hiányzik a pályáról és az öltözőből is egy vezér.

- Az öltözőn belüli kapcsolatokat is erősíteni kell, mert csak egységesen tudunk fejlődni. Jobban meg kell ismernünk egymást, és ha már egymás gondolatát is ismerjük, könnyebben fogunk tudni egymásért küzdeni. Ez is az edzőtábor fontos feladatai közé tartozik.

A védő szerint sokkal jobb teljesítményre képesek annál, mint amit eddig mutattak a bajnokságban.

- Egy nagyon komoly hegyet kell megmásznunk tavasszal, de hát mi hoztuk magunkat ilyen helyzetbe, nekünk is kell megoldanunk. Nem gondolom, hogy minden elveszett volna, az utolsó fordulókban már megmutattuk néhányszor a valódi erőnket, és még nagyon sok tér van a fejlődésre. Nem vagyunk könnyű helyzetben, de én optimista vagyok. Képesek vagyunk sokkal jobban játszani, és ezt be is fogjuk bizonyítani. Ennek az alapjait kell leraknunk az edzőtáborban - tette hozzá Larsen.

Átigazolások
Légiósok / Ferencváros
Lisztes Krisztián
Egy frankfurti lap szerint Lisztes Krisztián németországi jövője is tét lehet a Ferencvárosnál eltöltött kölcsönidőszaka alatt.
Légiósok
Gulácsi nagy riválisa távozhat
Ha hosszabbít Gulácsi Péterrel az RB Leipzig, belga kapusriválisa valószínűleg távozik a német csapattól a Sky szerint.
Ajka
Az edző után a klubvezetőt is leváltották
Bujtor Balázs lett az FC Ajka Kft. új ügyvezetője, aki Soós Imrét váltja a poszton.
Tovább az összes átigazoláshoz