Nem mindennapi jelenetre került sor a vasárnapi Fehérvár-KTE bajnoki hajrájában.
A szombati Fehérvár-KTE NB I-es bajnoki hajrájára fordulva, már 4-1-s állásnál a kecskeméti kapus, Varga Bence kapus kapott piros lapot egy VAR-os eset után, amikor Gradisart tarolta le. Ezután ráadásul vészkapussal volt kénytelen folytatni a KTE, hiszen Gera Zoltánnak nem volt több cseréje és Vágó Levente kapta meg a kapusmezt.
A vészkapus végül kétszer kapitulált, Stefanelli és Csongvai is megzörgette a hálóját, de egyik gólról sem tehetett a védőből lett hálóőr.
Az M4 Sport felvétele:
Olvastad már?
Fradi: Kubatov Gábor egy mondattal szúrt oda a Loki elleni kellemetlen botlás után
Halottak Napja után nem sokkal jött a Fradi-elnök fanyar megjegyzése.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.