Vészcsere az NB I-ben: Mezőnyjátékosnak kellett védenie Geráék kapuját Fehérváron - videó

Nem mindennapi jelenetre került sor a vasárnapi Fehérvár-KTE bajnoki hajrájában.
Csakfoci.hu 2024. november 3., vasárnap 20:27
Nem mindennapi jelenetre került sor a vasárnapi Fehérvár-KTE bajnoki hajrájában.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. november 3., vasárnap 20:27

A szombati Fehérvár-KTE NB I-es bajnoki hajrájára fordulva, már 4-1-s állásnál a kecskeméti kapus, Varga Bence kapus kapott piros lapot egy VAR-os eset után, amikor Gradisart tarolta le. Ezután ráadásul vészkapussal volt kénytelen folytatni a KTE, hiszen Gera Zoltánnak nem volt több cseréje és Vágó Levente kapta meg a kapusmezt.

A vészkapus végül kétszer kapitulált, Stefanelli és Csongvai is megzörgette a hálóját, de egyik gólról sem tehetett a védőből lett hálóőr.

Az M4 Sport felvétele:

Olvastad már?
Fradi: Kubatov Gábor egy mondattal szúrt oda a Loki elleni kellemetlen botlás után
Halottak Napja után nem sokkal jött a Fradi-elnök fanyar megjegyzése. 
Elolvasom
Átigazolások
Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.
Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.
Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.
Tovább az összes átigazoláshoz