Fotó: paksifc.hu

Vegyes hírek Pakson: Két sérült, egy fontos visszatérő

Két sérültről, és egy visszatérőről is beszámoltak a paksiak.
Csakfoci.hu 2026. március 26., csütörtök 17:02
Fotó: paksifc.hu
Két sérültről, és egy visszatérőről is beszámoltak a paksiak.
Szerző: Csakfoci.hu 2026. március 26., csütörtök 17:02

Két sérülésről számolt be a Paksi FC a klub háza tájáról: az MTK elleni bajnoki alkalmával Lenzsér Bencét már a harmadik játékminutumban, Windecker Józsefet pedig a szünetben kellett lecserélnie a Bognár György vezette szakmai stábnak. Lenzsér egy felugrást követően kapott a jobb combjához, majd maradt a földön, és csak segítséggel tudta elhagyni a játékteret.

- Az MR-vizsgálat beszakadást mutatott a combhajlítómban, de ennek a mértéke még nem ismert a sok folyadék miatt. Jövő héten újabb vizsgálat vár rám, akkor már megtudjuk a súlyát, és ahhoz viszonyítva tudjuk megkezdeni a rehabilitációt. Az biztos, visszatérésről csak hetek múltán beszélhetünk majd - fogalmazott a védő a klubhonlapnak.

Windecker pár perccel a mérkőzés félideje előtt szenvedett sérülést, mikor egy labdát továbbcsúsztatott, majd hátulról egy könyököst kapott a bal oldalába.

- Pontosan a bordaközi izmomba kaptam egy kellemetlen ütést. Szerencsére a röntgen nem mutatott ki semmiféle törést és repedést sem. Mozgásnál még fájdalmat érzek, de reménykedem a mielőbbi, gyors felépülésben.

Ami örömteli lehet a tolnaiaknak, az Vas Gábor visszatérése: a fiatal védő majd’ féléves kihagyás után újra a kezdőben bizonyíthatott.

-Huh…, egy hosszú időszaknak lett most vége, és hála Istennek az MTK ellen már visszatérhettem. Rögtön kezdőként léphettem pályára, és az egész meccset végigjátszottam, ami azért megterhelő volt, de örülök, hogy a szakmai stáb újra azonnal számított rám. Rossz volt kívülről nézni a srácokat, de már túl vagyok rajta, és koncentrálunk a hátralévő hat fordulóra - mondta Vas.

Olvastad már?
NB I: Már tárt karokkal várják az NB II gólkirályjelöltjét
A Csakfoci úgy tudja, nyártól már komolyabban számítanának Pakson a Mezőkövesdre kölcsönadott támadóra.
Elolvasom
Átigazolások
FTC
Profi szerződések
Két fiatal védő, Bíró Bence és Lukács Leon is profi szerződést kötött a zöld-fehérekkel.
MTK
Eladás a Bundesligába
Fabrizio Romano szerint Bundesliga-klubhoz igazolhat az MTK Budapest fiatal tehetsége, Vasziljevics Andrej.
Paks
Szalaira is számítanak
A Csakfoci úgy tudja, nyártól már komolyabban számítanának Pakson Szalai Józsefre.
Tovább az összes átigazoláshoz