Fotó: paksifc.hu

Vécsei szerint lassan bevethető lesz az NB I-ben: "Az egyik fő célom, hogy újra ott lehessek a válogatott keretben"

Vécsei Bálint legfőbb célja, hogy újra ott lehessen a magyar válogatott keretében.
Póczik Dávid 2024. április 17., szerda 16:39
Fotó: paksifc.hu
Vécsei Bálint legfőbb célja, hogy újra ott lehessen a magyar válogatott keretében.
Szerző: Póczik Dávid 2024. április 17., szerda 16:39

A Paksi FC új középpályása, Vécsei Bálint a tolnaiak klubhonlapjának nyilatkozott a csapatnál uralkodó légkörről, az erőnlétéről, a Fehérvár elleni vereségről és a magyar válogatottról.

- Sikerült jobban összeismerkednem a társakkal, a stábbal, és minden felettébb pozitív. Persze régebbről voltak már ismerőseim a csapatban, így könnyebben ment a beilleszkedés, viszont az öltözői társaság is nagyon befogadó, ami nagy segítség egy újonnan érkezőnek. Most már csak azt várom, hogy tétmeccsen is pályára léphessek a többiekkel. Az utóbbi időben lett egy kis lemaradásom, mivel egyedül edzettem, de most nagyon örülök, hogy ismét csapattal készülhetek. Jó erőben érzem magam, a múlt hétvégén az NB III-as együttesünkben játszottam egy félidőt, de nyilván az első osztály egy teljesen más nívó.

Úgy gondolom, lassan visszanyerem azt a fizikális állapotom, hogy NB I-es mérkőzésen is bevethető legyek. Az edzések jó hangulatban telnek, kemény munka mellett. Igazán élvezek most mindent.

- fogalmazott a magyar válogatott középpályás, aki a Vidi elleni vesztés mérkőzésről is szót ejtett.

- Természetesen legszívesebben a pályán lettem volna, és minden erőmmel segítettem volna a csapatnak. Sajnos ez a találkozónk most nem úgy sikerült, mint ahogy azt szerettük volna, de itt a szombat, hogy kijavítsuk, aztán a következő két találkozónkra kell összpontosítanunk, amik rendkívül fontosak a szezon hajrájában. Ami engem illet, csak ismételni tudom magam, nagyon hiányoznak már a tétmeccsek, nagyon várom, hogy ismét a pályán bizonyíthassak.

Most mindenekelőtt szeretnék minél több lehetőséget kapni itt, Pakson. Persze az egyik fő célom, hogy újra ott lehessek a válogatott keretben, motivált vagyok, de az elsődleges fókusz most a bajnokság célegyenesén van. Játszani szeretnék amennyit csak lehet, és segíteni a klubnak, hogy minél sikeresebb legyen a szezon vége.

Olvastad már?
NB I: Csongvai nem úszta meg a villámgyors piros lapja, Márton viszont igen a bírózós nyilatkozata után - videó
Csongvait február végén a DVTK, míg most a Paks ellen küldték le azonnali pirossal a pályáról.
Elolvasom
Átigazolások
KBSC
Újabb távozó
Elhagyta a csapatot Szujó Attila, aki 2024 nyarán érkezett Kazincbarcikára, tagja volt a történelmi feljutást kiharcoló csapatnak. Az NB II-ben hatszor, az NB I-ben kétszer lépett pályára.
Tatabánya
Prosser is aláírt
Hivatalossá vált, hogy a KBSC-t elhagyó Prosser Dániel az NB III-as Tatabányában folytatja. Szintén új igazolás a klubnál a visszatérő Szalánszki Gergő (legutóbb 1. FC Passau).
Fehérvár/Paks
Fiatal védő a Vidiben
A Paksi FC 19 éves védője, Köllő Kende fél évre, kölcsönben érkezik Fehérvárra. A fiatal játékos ősszel a Paks II alapembere volt.
Tovább az összes átigazoláshoz