Nagy Miklós sportigazgató beszélt a tervekről.
"Egy keretet mindig lehet erősíteni, de ahogy erre már utaltam, nincs lehetőségünk játékosvásárlásra a télen, hacsak nem értékesítünk valakit a jelenlegi keretből, úgyhogy komoly változásra nem kell számítani" - Nagy Miklós, a Vasas FC sportigazgatója a lehetséges téli igazolásairól is beszélt az M4 Sportnak.
Olvastad már?
Vidi: Ismét eladhatja legnagyobb értékét a klub - ez a három forgatókönyv valósulhat meg
Leginkább három játékos esetében lehet esély arra, hogy a pénzügyi egyensúly fenntartása érdekében eladásból jusson bevételhez a Vidi.
Elolvasom
Átigazolások
Kecskemét
Kapós a csatár
Nem csak az NB I-ből, de a határon túlról is érdeklődnek a KTE NB II-es gólkirálya, Pálinkás Gergő iránt.
Csakfoci
Átigazolások
Itt állíthatod be, hogy a Google-kereső a legexkluzívabb átigazolási híreket az elsők között hozza - kattints, majd a bepipálás után hagyd jóvá!
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.