Kosznovszky Márk erre a találatára biztosan sokáig emlékezni fog majd.
Nem mindennapi gólt szerzett a Kozármisleny játékosa, a 21 éves Kosznovszky Márk a Csákvár elleni, idegenbeli NB II-es kiesési rangadón szerdán. A fiatal labdarúgót kéztörése miatt begipszelt karral tudta pályára küldeni Márton Gábor a hajrára, de Kosznovszkyt ez sem akadályozta meg abban, hogy gyönyörű, felső sarkos gólt szerezzen.
A találat ráadásul rendkívül fontos is volt, hiszen közvetlen rivális ellen ért három pontot. A Misleny így a 16., osztályozót jelentő helyen áll, de két pontra megközelítette ellenfelét, a Csákvárt, amely az utolsó, biztos bennmaradást érő pozícióban helyezkedik el.
Kosznovszky a győzelem mellett annak is örülhet, hogy ma (csütörtökön) megszabadulhat gipszétől.
Kosznovszky gólja
Átigazolások
Madridban folytatja
Yaakobishvili Áron
Yaakobishvili Áron az idei szezonban kölcsönben az Atlético Madrileño második számú csapatában szerepel majd.
Ex-Fradi
Acolatse távozott
Elton Acolatse érkezését hivatalosan is bejelentette a szaúd-arábiai élvonalban szereplő Al-Hazem.
Gyulai Termál
Nagy Gergő érkezett
Az NB III, Dél-Keleti csoportjának éllovasa, a Gyulai Termál FC bejelentette, hogy szerződtették Nagy Gergőt, korábbi NB I-es bajnok és MK-győztes középpályást.