Fotó: Lommel SK

Vancsa volt a hős: góllal és gólpasszal intézte el a listavezetőt - videó

A Lommel magyar játékosa megállíthatatlan: legutóbbi öt bajnokiján négy gólnál és egy gólpassznál jár.
Budai László 2024. február 8., csütörtök 8:31
Fotó: Lommel SK
A Lommel magyar játékosa megállíthatatlan: legutóbbi öt bajnokiján négy gólnál és egy gólpassznál jár.
Szerző: Budai László 2024. február 8., csütörtök 8:31

Továbbra is remek formában játszik a belga másodosztályú Lommelt erősítő Vancsa Zalán, aki szerda este góllal és gólpasszal járult hozzá, hogy csapata 3-0-val intézze el a listavezető Beerschot együttesét.

A magyar futballista a 3. percben osztotta ki asszisztját, majd a 65. percben egy remek kontra végén ő állította be a végeredményt. Vancsa az elmúlt öt bajnokiján négy gólt és egy gólpasszt jegyzett - az egész szezont tekintve pedig hét plusz négynél jár.

Győzelmével a Lommel negyedik a rendkívül szoros belga második vonalban és csak négy pont választja el szerdai ellenfelétől, a továbbra is listavezető Beerschottól.

Videón Vancsa gólja

Átigazolások
Kisvárda
Ezért jönnek a milliók
Kiderült, hogyan keres komoly pénzt a Kisvárda egy korábbi kölcsönüzlettel, ami a kolozsvári Ceferével kötött.
Légiósok
Szalai Attila
Edzője elég egyértelműen beszélt Szalai Attila valószínűsíthető sorsáról a török Kasimpasa együttesénél.
Rapid Wien
Kapós az NB I-ben is a védő
A Rapid Wien magyar származású, de osztrák állampolgárságú 21 éves védőjét, (interjú vele itt!), Dominic Vinczét több magyar élvonalbeli klub és Championship-csapatok is vinnék. (Rudy Galetti)
Tovább az összes átigazoláshoz