Nincs még győzelme Leekens válogatottjának - Fehéroroszországgal sem bírtunk

Válogatottunk Fehéroroszországban barátságos mérkőzésen 1-1-es döntetlent ért el a házigazdák ellen, ami azt jelenti, hogy továbbra is várni kell Georges Leekens első győzelmére a magyar nemzeti csapat élén.
Privacsek András 2018. június 6., szerda 20:52
Válogatottunk Fehéroroszországban barátságos mérkőzésen 1-1-es döntetlent ért el a házigazdák ellen, ami azt jelenti, hogy továbbra is várni kell Georges Leekens első győzelmére a magyar nemzeti csapat élén.
Szerző: Privacsek András 2018. június 6., szerda 20:52

A fehéroroszoké volt az első helyzet: a 10. percben Sockij lőtt 15 méterről mellé. Az ellentámadás végén Kleinheisler 23 méteres löketét fogta a kapus. A 24. percben Stasevic betalálhatott volna, de közelről, éles szögből fölé lőtt. Nem sokkal később megszerezték a vezetést a hazaiak: egy szöglet után Saroka 13 méterről a jobb sarokba helyezett. Szerencsére azonnal egyenlítettünk, miután Dzsudzsák szabadrúgása után Varga fejelt a kapuba.

A második félidőt is jobban kezdték a hazaiak, de nem voltak túl pontosak, vagy Gulácsi védett nagyot, mint például Kisljak bombájánál vagy éppen a 70. percben Saroka 23 méteres lövésénél. Fehéroroszország végig jobban játszott, számunkra hízelgő a döntetlen.

Szombaton a vb-résztvevő Ausztráliát fogadjuk a Groupama Arénában.

Fehéroroszország – Magyarország 1-1 (Saroka 27., ill. Varga R. 30.)

Nézd meg a mérkőzés góljait:

Neked ajánljuk
Átigazolások
Szpari
Igazolás és profi szerződés
Tarcsi Róbert az ETO-tól érkezett és profi szerződést kötött a Nyíregyházával, míg a saját nevelésű Czimer-Nyitrai Ádámmal szintén profi szerződést kötött a klub. (nyiregyhazaspartacus.hu)
Vasas
Korábbi csapatai vinnék Bereczet
Honlapunk úgy tudja, Berecz Zsombor három magyar klubnál merült fel: a Kazincbarcika, a Mezőkövesd és a Diósgyőr is szívesen látná a középpályást. Jelenleg a DVTK tűnik a legesélyesebbnek.
Videoton
NB Ii-es riválistól igazoltak
A Békéscsabától igazolt 19 éves balhátvéddel, Rostás Szilárddal erősítette meg keretét az NB II-es szezonra készülő Vidi.
Tovább az összes átigazoláshoz