Fotó: MTI
Körülbelül egy hónap kihagyás vár Lang Ádámra, a ciprusi élvonalban szereplő Omonia Nicosia magyar futballistájára.
A klub közleménye szerint a 67-szeres válogatott védő a csapat pénteki edzésén szenvedett lábközépcsonttörést.
A 31 esztendős Lang klubcsapatában ebben a szezonban 21 mérkőzésen lépett pályára, a válogatott legutóbbi két találkozóját, Koszovó és Törökország ellen is végigjátszotta. (MTI)
Átigazolások
Diósgyőr
Funsho érkezhet
Miskolcon tartózkodik a 27 esztendős nigériai-magyar kettős állampolgárú támadó, Funsho Bamgboye, és nem lenne meglepő, ha alá is írna a DVTK-hoz - írja a Boon.
ETO/Bolton
Schön helyzete
Az ETO-nak lehetősége van arra, hogy végleg megszerezze Schön Szabolcsot, de csak komoly áldozatok árán: úgy tudjuk, a kivásárlási ára 800.000 euró és 1 millió euró között mozog.
Légiósok
Végh Ázsiában?
Állítólag ázsiai klubok figyelik Végh Bencét.