Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd

Válogatott: Az egyik NL-meccsre már elfogytak a belépők a magyar szurkolók számára

Biztos, hogy teltházas vendégszektor buzdítja majd Marco Rossi csapatát Bosznia-Hercegovinában.
Budai László 2024. október 3., csütörtök 15:10
Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd
Biztos, hogy teltházas vendégszektor buzdítja majd Marco Rossi csapatát Bosznia-Hercegovinában.
Szerző: Budai László 2024. október 3., csütörtök 15:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Elfogytak a vendégjegyek a magyar válogatott következő idegenbeli Nemzetek Ligája-mérkőzésére, így október 14-én telt házas vendégszektorból buzdítják szurkolóink a nemzeti csapatot a házigazda Bosznia-Hercegovina ellen a zenicai Bilino Polje Stadionban - számolt be róla az mlsz.hu.

A mieink a bosnyákok elleni összecsapás előtt, jövő pénteken Hollandia ellen lépnek pályára a Puskás Arénában - arra a találkozóra még kaphatóak a jegyek, ide kattintva lehet vásárolni belőlük.

Olvastad már?
Gulácsi az Instagramon üzent váratlan döntéséről: "Szeretném tisztázni a kialakult helyzetet"
Az RB Leipzig magyar válogatott kapusa megindokolta döntésének okait.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz