Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd
Biztos, hogy teltházas vendégszektor buzdítja majd Marco Rossi csapatát Bosznia-Hercegovinában.
Elfogytak a vendégjegyek a magyar válogatott következő idegenbeli Nemzetek Ligája-mérkőzésére, így október 14-én telt házas vendégszektorból buzdítják szurkolóink a nemzeti csapatot a házigazda Bosznia-Hercegovina ellen a zenicai Bilino Polje Stadionban - számolt be róla az mlsz.hu.
A mieink a bosnyákok elleni összecsapás előtt, jövő pénteken Hollandia ellen lépnek pályára a Puskás Arénában - arra a találkozóra még kaphatóak a jegyek, ide kattintva lehet vásárolni belőlük.
Olvastad már?
Gulácsi az Instagramon üzent váratlan döntéséről: "Szeretném tisztázni a kialakult helyzetet"
Az RB Leipzig magyar válogatott kapusa megindokolta döntésének okait.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.