A Gera Zoltán vezette U21-es válogatottunk nem lép pályára kedden Szlovénia ellen.
A szlovén válogatottnál történt koronavírus-fertőzések miatt elmarad a keddre tervezett Magyarország-Szlovénia U21-es felkészülési mérkőzés. A magyar csapat játékosai vasárnap visszatérnek klubjaikhoz - olvasható az MLSZ hivatalos Twitter oldalán.
Szeptemberben a két csapat egyszer már megmérkőzött egymással. Akkor Bíró Bence triplájával 3-0-ra vezettünk, de végül 3-3-es döntetlen született.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Ferencváros
Megint válthat a Fradi 4-szeres bajnoka
Egy szezon után távozhat a Dinamo Zagrebtől a Ferencvárossal 4 bajnoki címet nyert marokkói válogatott védő, Samy Mmaee.

Tatabánya
Érkező és távozó
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be a Tatabánya, hogy Kiprich Dávid aláírt, Varga Dominik pedig távozik a csapattól.

Kozármisleny
Gólkirály érkezett
Az NB III-ban szereplő Kaposvár bejelentette, hogy Babinszky Bence a Kozármislenyhez igazolt. A 24 éves támadó 25 góllal lett a Dél-Nyugati csoport gólkirálya legutóbb, most a távozó Kirchner Krisztiánt kell pótolnia.