Fotó: ujpestfc.hu

Újpest: Válogatott játékos sorsa is bizonytalan - Ázsiából és az NB I-ből is érdeklődnek iránta

A Csakfoci információi szerint van esély rá, hogy a dominikai válogatott futballista télen elhagyja a lila-fehéreket.
Budai László 2024. január 10., szerda 11:40
Fotó: ujpestfc.hu
A Csakfoci információi szerint van esély rá, hogy a dominikai válogatott futballista télen elhagyja a lila-fehéreket.
Szerző: Budai László 2024. január 10., szerda 11:40

Nagyobb átalakítás várható az Újpest keretén a téli átigazolási időszakban. Nebojsa Vignjevic vezetőedző szerint 4-5 minőségi labdarúgóra lenne szüksége, míg a távozók kapcsán így fogalmazott hétfőn a klubhonlapnak.

- Pontos számot még nem tudok mondani, de már megvan a listánk, hogy kik azok, akik távozhatnak, ha mindenki számára megfelelő ajánlat érkezik, bár ez nem lesz egyszerű - nyilatkozta a tréner.

Az már biztos, hogy Milos Kosanovic más csapatban bizonyíthat, ő Szaúd-Arábiában folytatja, de szinte biztosan nem látjuk már a lila-fehéreknél azt a Märten Kuuskot sem, aki mindössze egy bajnokin kapott szerepet ősszel.

A Csakfoci úgy tudja, hogy rajtuk kívül a 26 éves dominikai válogatott középpályás, Heinz Mörschel újpesti jövője is bizonytalan. Információink szerint a 16 bajnokin három gólig és két gólpasszig jutó játékos is eligazolhat megfelelő ajánlat esetén: ázsiai megkeresése van, de érintőlegesen NB I-es kluboknál is felmerült a neve. Mörschelnek még élő szerződése van, az Újpest 200 ezer euró körüli összegért viszont elengedné őt.

Olvastad már?
Sallói elárulta, váratlan rendelet nehezíti az NB I-es csapatok átigazolásait: "Minden klub vakarja a fejét"
Komoly akadályba ütköztek azok a klubok, amelyek nem EU-s labdarúgót akarnak szerződtetni.
Elolvasom
Átigazolások
DVSC
Nagy mozgás várható
Sergio Navarro és stábja is távozhat, miközben 10 játékos jövője kérdőjeles. A jelenleg nyíregyházi Manner Balázs és Muhamed Tijani érkezése sem kizárt. (DVSC Fanatics)
Ferencváros
Két kiszemeltről írnak
A 24 éves izraeli-magyar középpályás, Ido Shahar (Maccabi Tel Aviv), illetve a Qarabag 25 éves azeri válogatott balhátvédje, Elvin Cafarguliyev is kiszemelt lehet. (ulloi129.hu)
ZTE
Nuno Campos
Bár automatikusan meghosszabbodott Nuno Campos szerződése a Zalaegerszeg bennmaradásával, a portugál edző elárulta: kivásárlási záradék szerepel a kontraktusában.
Tovább az összes átigazoláshoz