Fotó: ujpestfc.hu
A kölcsönadás után most végleg megvált az Újpest Radosevictől.
Az Újpest a hivatalos applikációjában jelentette be, hogy a klub és Ognjen Radosevic útjai elváltak egymástól, így a 22 éves középpályás máshol folytatja. A felek a játékos szerződést közös megegyezéssel felbontották.
A szerb játékos még 2018-ban, 15 évesen igazolt Szegedről az Újpest utánpótlásába. A felnőttek között 2022-ben mutatkozott be egy Mátészalka elleni Magyar Kupa-meccsen, míg az NB I-ben 2024 februárjában lépett pályára először Nebojsa Vignjevic irányítása alatt.
Tavaly tavasszal 2-2 gólt és asszisztot is jegyzett az élvonalban, majd az előző idény nagy részét kölcsönben Nyíregyházán töltötte, de csak 3-3 NB I-es és Magyar Kupa-találkozó jutott neki.
Olvastad már?
Újpest: Kistelekiékhez kerülhet a fiatal magyar védő
Jó esély van rá, hogy a 19 éves Kaczvinszki Dominik a 2025/26-os szezonban az NB II-ben is gyűjtögetheti a játékperceit.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.