Fotó: ujpestfc.hu

Újpest: Súlyos sérülést szenvedett a fél éve igazolt magyar játékos

A 20 éves Helmich Pálra lábközépcsonttörés miatt bizonytalan ideig nem számíthatnak a lila-fehérek.
Budai László 2025. január 29., szerda 12:05
Fotó: ujpestfc.hu
A 20 éves Helmich Pálra lábközépcsonttörés miatt bizonytalan ideig nem számíthatnak a lila-fehérek.
Szerző: Budai László 2025. január 29., szerda 12:05

Az Újpest hivatalos honlapján jelentette be, hogy fiatal játékosa, Helmich Pál a januári edzések során lábközépcsonttörést szenvedett, így bizonytalan ideig nem számíthatnak rá. A visszatérés pontos dátumát és a rehabilitációs időt az orvosok hamarosan meghatározzák.

Bízom benne, hogy nem olyan súlyos, mint elsőre tűnt, rövidesen kiderül. Bármi is lesz, mindent el fogok követni azért, hogy a felépülést követően a lehető leghamarabb megküzdjek a helyemért a csapatban

- nyilatkozta a játékos. Helmich ősszel hatszor játszott az NB I-ben, de ebből négyszer még előző klubjában, a Kecskemétnél, emellett volt egy találkozója az újpestiekkel csereként az MK-ban és egyszer kezdett az Újpest II-ben is az NB III-ban.

Olvastad már?
Sztárcsapattal csatázhat az Újpest egy új igazolásért - az utolsó percben csaphatnak le rá
Külföldi sajtóhírek szerint a lilák ajánlatot tettek egy keresett játékosért. 
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Szpari
Igazolás és profi szerződés
Tarcsi Róbert az ETO-tól érkezett és profi szerződést kötött a Nyíregyházával, míg a saját nevelésű Czimer-Nyitrai Ádámmal szintén profi szerződést kötött a klub. (nyiregyhazaspartacus.hu)
Vasas
Korábbi csapatai vinnék Bereczet
Honlapunk úgy tudja, Berecz Zsombor három magyar klubnál merült fel: a Kazincbarcika, a Mezőkövesd és a Diósgyőr is szívesen látná a középpályást. Jelenleg a DVTK tűnik a legesélyesebbnek.
Videoton
NB Ii-es riválistól igazoltak
A Békéscsabától igazolt 19 éves balhátvéddel, Rostás Szilárddal erősítette meg keretét az NB II-es szezonra készülő Vidi.
Tovább az összes átigazoláshoz